Płatność stroną przez internet – kiedy uprawiają to Europejczycy

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1537

  • Dodane: 18 kwietnia, 2020

  • Wyświetlenia: 114

Opis

Płatność stroną przez internet – gdy spełniają to Europejczycy Płatność stroną przez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o doświadczenia europejskiego rynku płatności. W skutku tej oceny powstał ciekawy raport pokazujący, które zachowania konsumenckie kierują na zbyt sprzedaży online, z naciskiem na płatności za kupione odpowiednia. Oto jak według raportu wyglądają płatności za handle oraz poczty w Europie.

Płatność stroną przez internet to chciana metoda płatności

Expresowa wysyłka

Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” stanął na bazie informacjach z Lokalnego Banku Centralnego (EBC) również reklamie zgromadzonych przez Payments Europe. Zamykałem on światy europejskie, w ostatnim ponad Polskę.

Według badań umowy są preferowaną formą płatności w Europie. Dobierają je również konsumenci, kiedy również handlowcy w przewodzie B2B. Branie z stron wzrosło w zbiorze tych paru lat. Dodatkowo 87% europejskich klientów czuje się komfortowo płacąc kartą. Jak głosi Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Jednak inni gracze wchodzą wszystek kolej na zbyt, wtedy jednak karty nadal umożliwiają większą wartość daną niż wszystka inna technika płatności.
Płatność stroną przez internet – korzyści dla klientach i sprzedawców

Dziewięciu na dziesięciu odbiorców w Europie czuje się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy ograniczało się to z obawami straty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że korzyści z płatności kartą przewyższają wszystkie powiązane spośród obecnym koszty. Kupujący wymieniają następująca udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), a także cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako pierwsze zalety płatności stroną w zestawieniu spośród nowymi technikami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) i kontakt do wyższej bazy klientów (38%).
Online i offline podobnie, a tymczasem inaczej

Dużo łatwym wpływem było ułożenie jedynych form płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W przewodzie online oraz offline. Różnice można dostrzec na poniższej grafice.
Płatność stroną przez internet – gdy spełniają to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Widać tu między innymi, że w online króluje płatność za usługą szybkich płatności (20%) oraz stron kredytowych (19%). Gotówka ma jedynie 7% wszystkich płatności. W zakładach stacjonarnych gotówka wykonywa z stronami (23% vs. 19%).

Jeśli spytamy o chciane przez sprzedawców metody płatności, to umowy są na liczbie książce (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są wówczas na głębszych pozycjach.

Jako ciekawostkę można dopuścić, że wartość jest niemal wielka we Francji i Szwecji. W bieżących końcach płatności kartą brane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najlżejsza metoda ceny za zakupy. Europejscy detaliści rozpoznają i zaczynają nowe metody płatności. Zabiega o dobro klienta, które stanowi nazywane jako trzeci najwyższy priorytet przy wyborze dostawcy płatności w interesie.
Płatności w Polsce z zmianami

Polscy sprzedawcy są dobrze oceniani przez Payments Europe, ponieważ chętnie mają spośród nowoczesnych technice. Lokalny rynek płatności i wystawia się, jeśli szuka o adopcję nowych rozwiązań. Na przykład 99,9% wszystkich terminali walutowych w kraju może kupować płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów patrzy na umowy zbliżeniowe jako na podstawową korzyść połączoną z płatnościami kartą. Jedynym wytłumaczeniem dla współczesnego dynamizmu widać trwań zatem, że z przodzie lat 90. Polska jest widoczna dla marek spośród indywidualnych branże Europy a świata. Kartą damy też za zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Jeśli szuka o zabezpieczenie aktualne pojedyncze dotyczące płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów ma płatności stroną za pewne.
Jeśli szuka o oszustwa powiązane z stronami, ostatnie trzech na czterech klientów jest przekonanych tego, że mogą odzyskać oni domowe kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą ogranicza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) i w Polsce (41%) uważają, że płatność stroną można zdać do najbezpieczniejszych form rozliczania transakcji. Inaczej myślą detaliści w UK, gdzie kasa i czek najlepiej zapobiegają możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie kolei w perspektywy?

To wyłącznie strona informacjach z przekazu. Stwierdzają się w przed także informacje dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas przetwarzania operacji. Cały sezon pytany istnieje więcej zbyt szybkich płatności, gdzie pojawiają się coraz toż nowoczesne rozwiązania także style. Zaskakuje BLIK, jaki został pokochany przez polaków z racji swojej prostoty również zdolności. Czekamy na odleglejsze dobre rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments