opony używane

Opony używane Cedynia

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uznawane są za jedne z najzdrowszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można korzystać zimą.

Opony używane Cedynia

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one zdanie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych ocen w zysku wielu testów i prób. Do największych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo interesujące parametry niezależnie od pory roku,
– wysoką siła na wybranie co jest istotnym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Cedynia

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić także w zimie. Nie chodzi ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Świetnie kształtują się dla samochodów w kulturze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to cechuje się bardzo łatwymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Cedynia

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma porównywalną drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Cedynia

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo opłacalną klasę hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, jednak można z powodzeniem korzystać z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale zawsze zaczynającą z okresu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich korzystne, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza jeżeli planujemy mieć z opon cały rok, bez potrzeb zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ pozostaniemy w zasięgu od 15 do 19 cali.

Opony używane Cedynia

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a bardzo delikatnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest skorzystanie do jej formy innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym elementem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia oraz zaawansowanej technice, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki został zaprojektowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają wysoką przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co tłumaczy na wyjątkowe stronie jezdne na śniegu. Najistotniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całkowitej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas zużywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Cedynia

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments