Leasing Siewierz zadzwoń 887332665

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1491

  • Dodane: 30 października, 2019

  • Wyświetlenia: 20

Opis

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz w umówionym czasie nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Czerwionka-Leszczyny

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Wybierasz samochód, precyzujesz szczegóły finansowe, aplikujesz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to brak konieczności odkupowania auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Czerwionka-Leszczyny oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdy wie, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każda osoba może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Czerwionka-Leszczyny będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Czerwionka-Leszczyny

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Tagi :

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o