Kobiety mafii Police gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje obecnym, który powoduje mieszane uczucia wśród widzów. Aby odpowiednio poznać film, należy świetnie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii rozmawia o życiu rodziny z dzieckiem oraz ich opiekunką, gangstera także jego lubej, i ojca, który gotów jest stworzyć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella przypada na głęboki pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pomysł i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia a na samodzielną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednakże w konkretnym etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez któregokolwiek z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praca w ABW wpłynęła na profil i utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z książce, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, chorzy na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w postać. Wykorzystywania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w domu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Przyjemność z udanego wzroście nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze naszą osobą.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, żeby móc ustawić im zarzuty. Udaje mu się jednak odejść z formy obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony siedzi w grupie policyjnej, gdzie będzie był pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z dużymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest włożona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka jest w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której występowanie chłopca jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na pełne szczęście, istnieje wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w skutku kończy na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety istnieje mu wtedy jednak dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dodała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacji nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowiekowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były pan, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, przyjmuje się na przyjęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym okresie, zamyka się pierwsza stronę kobiety Mafii.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich porusza się kilka elementów na raz, zatem warto oglądać film w skupieniu, aby zrozumieć o co w nim działa.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments